Web Tasarım

Çağımızın İnternetteki Kimliği: Web Sitesi


Web sitesi internette yer alan tüm işletmeler için artık zorunlu bir hal almıştır. İnternetteki aramalarda gözükmek ve hızlı bir şekilde potansiyel müşterilere ulaşma konusunda web sitesi çağımızın en önemli ürünlerinden bir tanesidir. Fika Digital olarak web tasarım yaparken belirli bir çizgide ilerliyoruz ve butik bir hizmet sağlamaktayız.

Mobil Uyumluluk

Yaptığımız tüm web siteleri mobil cihazlara göre uyumludur. Böylelikle sitenizi telefondan veya tabletten ziyaret eden kullanıcılar ayrıcalıklı bir deneyim yaşayarak sorunsuz bir şekilde web sitenizde gezinebilir. Günümüzde mobil uyumluluk zorunlu olmasa da görünürlük, erişilebilirlik, hızlılık gibi konularda sitenizi internet ortamında olumlu yönde etkilemektedir.

Anahtar Teslim

Web tasarım hizmetimiz müşterimize anahtar teslim sunulmaktadır. Alan adınız olsun veya olmasın, diğer tüm gerekli hizmetler tarafımızdan sağlanmaktadır. Böylelikle web sitenizin tüm yönetimini Fika Digital’e teslim etmiş ve tek koldan yönetme imkanı sağlamaktayız.

Optimizasyon/SEO

Günümüzde Google’ın kurallarını yazdığı internet aleminde web sitesi kadar optimizasyon da önemlidir. Web sitenizi Google Arama Motorlarına göre optimize ediyor, amacınıza hizmet eden belirli kelimelerde gözükmenize yardımcı oluyoruz. Uzman ekibimiz hazır olan web sitenizin teknik kısımlarını SEO’ya uygun şekilde optimize ediyor. 

Kalite

Fika Digital olarak hizmet verdiğimiz tüm müşterimize kalite standartlarımızı uyguluyor, butik hizmet veriyoruz. Böylelikle internette günü kurtarmalık ürünler değil, uzun vadeli çözümler üretiyoruz.

İçerik Yönetimi

Dilerseniz web sitenizin içerik yönetimi de Fika Digital olarak üstlenebiliyoruz. Amacınıza hizmet eden web sitesi tasarlandıktan sonra içerik konusunda profesyonel destek almak isterseniz daima yanınızdayız. Kaliteli görseller, Türkçe kurallarına uygun ve SEO odaklı yazılmış metinler ile taleplerinizi gerçekleştiriyoruz.

Referanslarımız

Fika Digital bugüne bir çok farklı sektörde bir çok işletmeye web tasarım hizmeti vermiştir. Web tasarım hizmeti verdiğimiz firmalara Referanslarımız sayfamızdan bakabilirsiniz.